Opinie

Opinie

„Bardzo polecam współpracę z Iloną, ponieważ oprócz wiedzy z zakresu coachingu, jest również psychologiem, co jest jej ogromnym atutem. Jest osobą spokojną, cierpliwą, empatyczną i godną zaufania. Po każdej sesji coachingowej wychodziłam z większą energią, wiedzą, podbudowana i ze świadomością, że jest ktoś do kogo można się zwrócić. Pomogła mi uporządkować wiele spraw. Mam większy wgląd w siebie. Poznałam narzędzia, które pomagają mi w działalności zawodowej. Jeśli kogoś coś blokuje albo utknął w miejscu, to szkoda czasu na to, żeby się męczyć. Warto przyjść na coaching do Ilony!” – Joanna – Prawnik, 7 listopada 2019

„Miła, ciepła i w pełni profesjonalna osoba. W moim przypadku wystarczyło bardzo niewiele, by zmienić wszystko na lepsze. Nowe CV i nowe nastawienie – dla mnie to był klucz do sukcesu. Polecam wszystkim – odważcie się i zmieńcie swoje życie na lepsze ;)” – Rafał – Manager, 28 grudnia 2017

„Miałem okazję współpracować z Iloną. Jest osobą bardzo skupioną na celu klienta i prowadzi go krok po kroku do rozumienia siebie i swoich potrzeb. Wspiera i zaraża optymizmem. Każde spotkanie było pełne wyzwań i dobrego humoru. Atmosfera budowana przez Ilonę sprzyja owocnej pracy, a jednocześnie jest pełna swobody i skupienia na kliencie. Duże doświadczenie w budowaniu relacji i profesjonalizm jest wyczuwalny od pierwszego kontaktu. Z przyjemnością polecam.” – Maciej – Właściciel firmy, 30 czerwca 2017

„Do zadań Pani Ilony należało przeprowadzenie szkolenia związanego z technikami i psychologią sprzedaży dla specjalistów ds. pozyskiwania członków Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej. Pani Ilona jest osobą energiczną, która łatwo nawiązuje kontakt z grupą i z pasją przekazuje swoją wiedzę. Po zajęciach prowadzonych przez Panią Ilonę grupa była pozytywnie zmotywowana i wyposażona w konkretną wiedzę. W imieniu Fundacji Sektor 3 mogę polecić ją jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.” – Fundacja Sektor 3, styczeń 2015r.

„Efekty spotkań z Iloną oceniam bardzo dobrze. Dzięki Ilonie inaczej teraz patrzę na pewne aspekty, co pozytywnie wpłynęło na moją pracę, jak i życie osobiste. Atmosfera stworzona na spotkaniach pozwoliła na całkowicie szczerą rozmowę.” – Marcin – Project Manager, 3 luty 2014r.

„Miałem przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach prowadzonych przez Ilonę, zarówno grupowych jak i indywidualnych. Podczas zajęć panowała atmosfera szacunku i zaufania co sprzyja szczerej i wartościowej wymianie zdań. Podczas indywidualnego szkolenia doskonalenia kompetencji managerskich nie otrzymywałem gotowych rozwiązań „na tacy”. Ilona zadawała za to trafne pytania, które zmuszały do zastanowienia i analizy swoich dotychczasowych działań, ich wpływu na codzienną pracę i ewentualne skutki. Ta metoda bardzo przypadła mi bardzo do gustu i ze zniecierpliwieniem wyczekiwałem kolejnych spotkań. Z czystym sumieniem polecam Ilonę jako profesjonalnego coacha.” – Adam – Business Development Manager, 27 sierpnia 2013r.

Miałam przyjemność mieć z Iloną kilka spotkań coachingu indywidualnego i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że trafiłam w profesjonalne ręce 🙂 Ilona była bardzo dobrym słuchaczem, zawsze stwarzała przyjazną atmosferę, ułatwiającą otworzenie się. Nigdy nie oceniała, słuchała z zainteresowaniem i… nie doradzała. Zadawała tylko kolejne pytania, które miały pomóc samemu rozwiązać problem. Dzięki tym rozmowom nabrałam większej pewności siebie, uwierzyłam, że jeśli będę chcieć i pozwolę sobie na to, to mogę wiele osiągnąć. Od czasu naszego ostatniego spotkania wiele się w moim życiu prywatnym, jak i zawodowym zmieniło i zmienia się nadal – oczywiście na lepsze. Dzięki Ilona :)” – Aga – QA Tester, 28 czerwca 2013r.

„Pani Ilona prowadziła ze mną zajęcia coachingowe, przygotowujące do podjęcia bardziej odpowiedzialnej roli w zespole. Prowadzone przez nią zajęcia pomogły mi uświadomić sobie moje braki, jak i mocne strony. Prowadziła mnie po zagadnieniach jak doświadczony przewodnik, i pozwalała samemu znajdować odpowiedzi, nakierowując na odpowiedni trop. Polecam.” – Grzegorz – Programista, 23 czerwca 2013r.

„Do zadań Pani Ilony Łukasik należało prowadzenie spotkań coachingowych z organizacjami pozarządowymi, pomaganie organizacjom w przygotowaniu Indywidualnych Programów Rozwoju oraz uzupełnianie dokumentacji wymaganej do rozliczenia zadania. Pani Ilona Łukasik z powierzonych jej powyższych zadań wywiązuje się wzorcowo. Polecamy ją jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.” – Stowarzyszenie POLITES, luty 2014r.

„Warto zaznaczyć, że u Pani Łukasik wiodącą cechą podejmowanych działań był profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wszystkie czynności, materiały, zebrane informacje cechowała ogromna rzetelność i skrupulatność” – Red Sky Sp. z o.o., grudzień 2013r.

Zajęcia przeprowadzone zostały w sposób profesjonalny i rzetelny. Udział w szkoleniu pozwolił jego uczestnikom na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności. Uczestnicy podkreślali, że Pani Ilona Łukasik była doskonale przygotowana do szkolenia, szybko nawiązała kontakt z grupą oraz że posiada dużą wiedzę praktyczną i umiejętność przekazywania informacji.”- Federacja Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT, listopad 2013r.

„Pani Ilona Łukasik wykazała się wysokim poziomem umiejętności interpersonalnych, przygotowania merytorycznego oraz silnym zaangażowaniem w powierzone Jej obowiązki. Przebieg dotychczasowej współpracy oraz pozytywne opinie i wysokie oceny uczestników prowadzonych zajęć pozwalają nam rekomendować Panią Ilonę jako profesjonalnego trenera/ wykładowcę.” – Creator Sp. z o.o., wrzesień 2011r.

„Warsztaty oraz doradztwo zrealizowane przez Panią Ilonę Łukasik były prowadzone w sposób wzbudzający zainteresowanie i zaangażowanie uczestników projektu. Na uwagę zasługuje bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, umiejętności interpersonalne i trenerskie, co znalazło odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach uczestników projektu. Rekomendujemy Panią Ilonę Łukasik jako profesjonalnego trenera-psychologa.” – Stowarzyszenie Społeczno – Edukacyjne „Równoważnik”, kwiecień 2011r.

„Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz posiadanej wiedzy, Pani Ilona Łukasik z powodzeniem pełniła powierzone jej funkcje. Posiadane zdolności interpersonalne oraz wiedza merytoryczna sprawiają, iż Pani Ilona jest godnym polecenia trenerem i wykładowcą.” – P.U.T. UTECH, wrzesień 2010r.

„Szkolenie zorganizowane było w formie wykładów jak i warsztatów. Zarówno część teoretyczna jak i ćwiczenia zostały przeprowadzone w sposób wyczerpujący wielce komunikatywny, co pozwoliło na znaczne zaangażowanie uczestników w szkolenie i ich dużą wartość dodaną. Ważną rolę w wykonywanej przez Panią Ilonę Łukasik pracy odegrały umiejętności merytoryczne i interpersonalne oraz kreatywność i rzetelność. Prowadzone szkolenie oceniamy jako bardzo dobre, co potwierdzają zebrane przez nas opinie uczestniczących w nim osób.” – WYG International Sp. z o.o., listopad 2010r.